Menu
Your Cart

Bonsai Ağacı Saksısı

Bonsai Saksısı, bonsai saksısı büyük, beton bonsai saksısı, dikdörtgen bonsai saksısı ve diğer bonsai saksısı modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Beton Saksısı modellerimizden Eksen serisi dekoratif beton saksımızı aranjman saksısı olarak, kaktüsleriniz, sukulentleriniz için veya Bonsai saksısı olarak kullanabilirsiniz. Fotoğraflardan renk kartelasına bakabilirsiniz.Renk : Kırmızı, Yeşil, Krem, Gri, Beyaz, Siyah, Bej, Sarı, Ant..
1.640,00TL
Büyük Beton Bonsai Saksısı modellerimizden Batol serisi saksımızı aranjman saksısı olarak, kaktüsleriniz, sukulentleriniz için veya Bonsai saksısı olarak kullanabilirsiniz. Boyutlarını 15-35-55-85-120-270 Litre seçenekleri ile aşağıdan seçebilirsiniz. Fotoğraflardan renk kartelasına bakabi..
1.950,00TL
Büyük beton saksı modellerimizden Batol serisi saksımızı aranjman saksısı olarak, kaktüsleriniz, sukulentleriniz için veya Bonsai saksısı olarak kullanabilirsiniz. 6-90-100-155 Litre Seçeneklerini ve renk kartelasını fotoğraflardan görebilir. aşağıdan istediğiniz rengi seçebilirsiniz.Renk ..
1.650,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)