Menu
Your Cart

Beyaz Saksı

Plastik beyaz saksı, büyük ve küçük boy dekoratif beyaz saksı modellerini bu kategoride bulabilirsiniz. 

Elho dekoratif saksı modelleri evinize renk katacak. Biraz yeşillik katmak istiyorsunuz ama çok yeriniz mi yok? Sukulent kaktüs ve diğer ev bitkileri için ideal  yuvarlak mini saksılar sizin için çözümdür. Mütevazı boyutu nedeniyle, bu elho dekoratif saksı için her zaman bir yer bulabilirsiniz,..
90,20TL
DİKEY BAHÇE KÖŞE SAKSI (BEYAZ)ölçüler: 16x16x57cm3 bitki dikilebilir ..
1.415,04TL
Modüler tasarım sayesinde, Minigarden Vertical ve Minigarden Corner sistemi ile kolayca genişleyebilir veya birleştirebilirsiniz.Patentli drenaj sistemi, tüm fazla suyun hemen alt plakaya boşaltılmasını sağlar.Minigarden Vertical sistemi zemine yerleştirilebilir veya özel Minigarden duvar braketi il..
2.874,30TL
Elho Büyük Saksı - BRUSSELS Q30X27 cm KREM RenkElho dekoratif saksı modelleri evinize renk katacak. Biraz yeşillik katmak istiyorsunuz ama çok yeriniz mi yok? Sukulent kaktüs ve diğer ev bitkileri için ideal  yuvarlak mini saksılar sizin için çözümdür. Mütevazı boyutu nedeniyle, bu elho dekorat..
509,86TL
Üçlü Saksı saksılar üst üste geçmelidir. evlerinize ve ofislerinize görsel güzellik katacaktır...
328,99TL
Evinizi ve bahçenizi aydınlatın! Bu benzersiz saksı içinde renkli LED ışık bulunur ve 40.000 saatten fazla aydınlatma sağlar. Elho uygulamasıyla, saksınızın rengini uzaktan kolayca kontrol edebilir veya günlük bir rutin planlamak için zamanlayıcılar kurabilirsiniz. Pure smart, sulama tapası ve suya ..
6.506,09TL
Doğa düşünülerek yaratılmıştır, kendi rüzgar enerjisiyle yapılmıştır, %100 geri dönüştürülebilirOrkideler için özel olarak tasarlanmıştır.Orkide kökleri için optimum havalandırma ve drenaj için yükseltilmiş bir taban ile donatılmıştır...
68,10TL
Teku Desenli Dekoratif Saksı modellerini evlerinize renk katacakDIŞ SAKSI:ölçüler(çap,yükseklik) : 12.1x13.5cmrenk : baksılıİÇ SAKSI:ölçüler(çap,yükseklik) : 12x9.4cmhacim : 0.69 litrerenk : siyahDış saksının dibindeki suyu fitil ile üst saksıya ileterek ideal sulama sağlar...
41,12TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)