Menu
Your Cart

Saksı Altlığı / Tepsiler

Saksı Altlığı, Kare, yuvarlak, dikdörtgen, plastik ferforje, ahşap, hasır ve diğer malzemelerden üretilen dekoratif ve tekerlekli saksı altlığı modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Beton Saksı Altlığı - 19cm  (İçten içe ölçüsüdür et kalınlığı dahil değildir.)Hafif Beton Saksı Altlığı - 19 cm - 9 Renk SeçeneğiTüm saksılarınız için. yaz ve kış hava şartlarına uygun. Hafif beton saksı altlığı modellerimiz her alana uyan renklerde ve boyutlar da %100 el işçiliği ile üretilmek..
390,00TL
Büyük Saksı Altlığı - 100x100x12cm Flexible EsnekNutriculture Flexible Tabla uzun ömürlüdür. Kolayca rulo haline getirerek daha sonra kullanmak için saklamanıza esnek yapısı olanak sağlar. Kargo konusun da maliyeti düşürmektedir. Esnek olması kırılganlığını azaltır ve çok daha yüksek ağırlıkta saksı..
588,00TL
Büyük Saksı Altlığı - 120x120x12cm Flexible EsnekNutriculture Flexible Tabla uzun ömürlüdür. Kolayca rulo haline getirerek daha sonra kullanmak için saklamanıza esnek yapısı olanak sağlar. Kargo konusun da maliyeti düşürmektedir. Esnek olması kırılganlığını azaltır ve çok daha yüksek ağırlıkta saksı..
756,00TL
Büyük Saksı Altlığı 80x80x12cm Flexible EsnekNutriculture Flexible Tabla uzun ömürlüdür. Kolayca rulo haline getirerek daha sonra kullanmak için saklamanıza esnek yapısı olanak sağlar. Kargo konusun da maliyeti düşürmektedir. Esnek olması kırılganlığını azaltır ve çok daha yüksek ağırlıkta saks..
420,00TL
Büyük Saksı Altlığı -150x150x12cm Flexible EsnekNutriculture Flexible Tabla uzun ömürlüdür. Kolayca rulo haline getirerek daha sonra kullanmak için saklamanıza esnek yapısı olanak sağlar. Kargo konusun da maliyeti düşürmektedir. Esnek olması kırılganlığını azaltır ve çok daha yüksek ağırlıkta saksıl..
1.176,00TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)